Повідомлення

Глава держави підписав закони про національний спротив і збільшення чисельності ЗС України

29 липня 2021 року
На Житомирщині під час заходів з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Президент України підписав закони “Про основи національного спротиву” та про зміни до Закону України “Про чисельність Збройних Сил України”

“Створення системи національного спротиву в Україні є потужним сигналом усім, що наша країна оборонятиметься, не допустить подій 2014 року і що захист України для нас – це всенародна справа”, – наголосивВолодимир Зеленський.

Глава держави додав, що Закон “Про основи національного спротиву” передбачає комплекс важливих заходів, які мають на меті розвиток територіальної оборони та руху опору, впровадження системи підготовки населення до національного спротиву. Також, за його словами, документ дає змогу в разі потреби залучити все населення України до захисту рідної землі, свого краю й своєї родини та згуртувати всіх українців навколо цих важливих, пріоритетних ідей.

“Заходи національного спротиву здійснюватимуться як на підконтрольній, так і на тимчасово окупованих територіях нашої держави”, – констатував Президент України.