ЗМІ про нас

На сьогодні планується посадка трьох бортів з Афганістану, які евакуюють 360 осіб, серед них 80 українців

28 серпня 2021 року / інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”

У суботу, 28 серпня, до Києва прибудуть три борти з евакуйованими з Афганістану, повідомив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

“На сьогодні планується посадка трьох бортів, на борту яких перебувають близько 360 осіб. За попередньою інформацією ГУР Міністерства оборони, близько 80 громадян України на борту. Після того, як відбудуться всі процедури і перевірка документів, ми зможемо надати більш точну інформацію”, – розповів Єнін журналістам в аеропорту “Бориспіль”, де приземлилися перші два борти з евакуйованими.

Він уточнив, що посадка третього борту очікується упродовж однієї-двох годин.

Міністр оборони України Андрій Таран наголосив, що операцією з евакуації керували співробітники Головного управління розвідки Міністерства оборони України. “При цьому координація евакуації координувалася з іноземними партнерами України, зокрема, США, Великої Британії і Литви”, – зазначив він.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак уточнив, що літаки – два цивільних борти і один військовий – рухалися через Пакистан, і розсадження людей проводилося зокрема безпосередньо в Ісламабаді.

“Після того, як третій борт прибуде, бо розсадження проводилося зокрема в Ісламабаді, буде чітко відомо, хто якими бортами прибув, і Міністерство закордонних справ надасть вам відповідну вичерпну інформацію”, – пояснив він.