Повідомлення

Привітання Командувача військ оперативного командування “Південь” з Днем воєнної розвідки України

7 вересня 2021 року

Шановні офіцери, сержанти, солдати!

Шановні учасники бойових дій! Бойові побратими!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня військової розвідки.

Беззаперечний професіоналізм, високі інтелектуальні якості, самовідданість та звитяга у справі захисту рідної землі, безмежна віра у перемогу – ось справжні риси славетної когорти воїнів-розвідників.

Істинний патріотизм та вірність військові присязі в усі історичні епохи відрізняли розвідників. І саме зараз, в часи збройної агресії Російської Федерації, військова розвідка вкотре доводить свою ефективність та демонструє всьому світові приклади гідного служіння українському народові.

Саме від наданої вчасної і точної інформації розвідки залежить успішне виконання поставлених бойових завдань та неминуча перемога над підступним ворогом.

Впевнений, що ви i надалі будете прикладом у виконанні бойових завдань, а притаманні Вам честь, відповідальність та професіоналізм будуть запорукою перемоги та миру в нашій країні.

Нехай ваша служба, підкріплена духом боротьби, стійкості, впевненості та мужності, завжди досягає високої мети у виконанні складних завдань на благо народу України та ніколи не буде затьмарена прикрощами та втратами!

Бажаю кожному з вас надійного родинного тилу, достатку та злагоди, козацького здоров’я та нових звершень на благо держави та Українського народу!

З повагою

Командувач військ оперативного командування “Південь”

генерал-майор Андрій КОВАЛЬЧУК