Повідомлення

Привітання Командувача військ Оперативного командування “Схід” Сухопутних військ ЗС України з Днем воєнної розвідки України

7 вересня 2021 року

Шановні воїни-розвідники, дорогі бойові друзі!

Від імені особового складу Оперативного командування “Схід” щиросердно вітаю Вас з професійним святом – Днем воєнної розвідки України!

Воєнний розвідник – це поєднання першокласного володіння багатьма військовими професіями, інтелекту, витримки, витривалості і непересічної мужності. Від оперативності і точності розвідки напряму залежить успіх будь-якої військової операції, війни в цілому І безпека держави у будь-який, мирний чи воєнний час, час. Щиро дякую Вам за величезний внесок у підтримання високої боєздатності українського війська, сміливість і дієвий патріотизм!

Сьогодні ми з болем згадуємо побратимів, які не повернулись з розвідвиходів і спостережних постів… Вічна слава і пам’ять полеглим героям-розвідникам, які віддали свої життя заради України та вільного майбуття Українського народу!

Сердечно бажаю Вам, дорогі, друзі, військового щастя, наснаги і успіхів, міцного здоров’я та скорішого миру на рідній землі після нашої Перемоги!

Слава Україні та українським воїнам-розвідникам!

Командувач військ Оперативного командування “Схід”
Сухопутних військ ЗС України

генерал-майор Олег МІКАЦ