Повідомлення

Привітання начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Шаптали з нагоди 29-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2021 року

Шановні воїни-розвідники!

Дорогі ветерани воєнної розвідки!

Прийміть щирі вітання з нагоди 29-ї річниці воєнної розвідки України.

Забезпечення якісного планування всеохоплюючої оборони України, руху опору, стратегічного розгортання військ (сил) та ведення операцій неможливе без своєчасної, повної та достовірної інформації. Тому добування, аналітичне опрацювання і надання розвідувальної інформації у наш час – це основа успіху, запорука перемоги в бою.

Результати вашої діяльності мають виняткове значення – врятовані життя мирного населення та особового складу, збереження території, озброєння та військової техніки.

І сьогодні воїни-розвідники виконують складні бойові та спеціальні завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил, нерідко ризикуючи життям захищають незалежність і територіальну цілісність України. Вдячний кожному з вас за високу професійну майстерність, незламний бойовий дух, вірність Військовій присязі і традиціям воєнної розвідки.

Згадаємо в цей день імена кожного, хто віддав своє життя за Україну, світла пам’ять воїнам-розвідникам, які виконали свій військовий обов’язок до останнього.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, успіхів у нелегкій службі, нових здобутків та перемог. Нехай плідною буде ваша нелегка, але вкрай важлива для усіх нас діяльність!

Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України
генерал-лейтенант Сергій ШАПТАЛА