Повідомлення

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем воєнної розвідки України

7 вересня 2021 року

Шановні воїни-розвідники!

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Ваші знання, мужність і винахідливість неодноразово слугували державі та українському війську. Ви – справжня еліта нашої армії!

Важко переоцінити внесок воєнної розвідки у забезпечення обороноздатності нашої держави! В умовах гібридної війни оперативна та об’єктивна розвідувальна інформація дає можливість не лише запобігати загрозам, а й дозволяє вищому військово-політичному керівництву держави приймати своєчасні і важливі рішення.

В умовах сьогодення воїни-розвідники часто наражають свої життя на небезпеку, але від успіху їхньої діяльності залежить дуже багато. Розвідка на полі бою – це очі і вуха командира і штабу. Тож саме від них залежить успіх виконання бойових операцій.

Сьогодні ми схиляємо голови перед воїнами-розвідниками, які віддали свої життя за свободу, мир і спокій у нашій державі… Вічна їм слава!

Глибока шана ветеранам воєнної розвідки, які передають свій безцінний досвід молодому поколінню.

Бажаю українським розвідникам завжди бути в курсі всіх подій, що відбуваються. Впевнено долайте труднощі та, із притаманною вам професійністю, вчасно виконуйте бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Разом – переможемо!

Слава воєнній розвідці України! Слава Україні!

Начальник Національного університету
оборони України імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО