Повідомлення

Привітання Прем’єр-міністра України з нагоди Дня воєнної розвідки України

7 вересня 2021 року

Шановні співробітники та ветерани воєнної розвідки України!

Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю Вас із професійним святом – Днем воєнної розвідки України!

В умовах збройної агресії Росії ми пересвідчилися, що наша розвідка спроможна до надання оперативної, об’єктивної та достовірної розвідувальної інформації, що дає змогу зривати злочинні плани держави-агресора, а також приймати важливі державні рішення у сфері національної безпеки.

Від початку воєнних дій військові розвідники на передові, боронять територіальну цілісність держави, показують вражаючі зразки мужності та героїзму. Висловлюю вдячність усім за патріотизм, самовідданість та професіоналізм. Ваш внесок у відстоювання суверенітету держави та забезпечення її обороноздатності є безцінним.

Приємно відзначити, що українська розвідка докорінно змінюється – впроваджуються стандарти НАТО, які надають можливість досягти оперативну сумісність з розвідувальними структурами Альянсу, тісно співпрацювати з ними, запроваджувати сучасні підходи в організації та веденні розвідки, підготовці професійних кадрів.

Бажаю Вам міцного здоров’я, подальших успіхів у службовій діяльності, наснаги у захисті суверенітету та територіальної цілісності України!

Низький уклін розвідникам, які поклали своє життя за незалежну Україну. Пам’ять про них ніколи не згасне у наших серцях.

Слава Україні!

З повагою

Прем’єр-міністр України Денис ШМИГАЛЬ