Повідомлення

Привітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України з Днем воєнної розвідки України

7 вересня 2021 року

Шановні панове генерали, офіцери та працівники
Головного управління розвідки Міністерства оборони України!

Дорогі ветерани та гості!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем воєнної розвідки України!

В умовах тривалої агресії РФ проти України професія військового розвідника набуває нового значення та змісту. Це свято є визнанням тієї важливої ролі, яку воєнна розвідка відіграє в розвідувальному співтоваристві нашої держави.

Упродовж 29 років співробітники Головного управління розвідки з гідністю та на високому професійному рівні виконують свій військовий обов’язок перед Батьківщиною і Українським народом із гарантування національної безпеки і оборони України, її суверенітету і територіальної цілісності та сприяють реалізації ї захисту національних інтересів держави. Головне управління розвідки здобуло також заслужений авторитет у спецслужб держав-членів НАТО і довело, що є сильним та надійним партнером. Рішучі та блискуче проведені спецназом ГУР МО рятувальні операції в Сирійському Курдистані та Кабулі є яскравим тому підтвердженням.

Мужність і незламний моральний дух, безмежна відданість справі, любов до рідної землі, патріотизм і героїзм, проявлені військовими розвідниками у боротьбі проти сильного та підступного ворога на Сході України та за її межами довели, що ви є гідними нащадками легендарних українських розвідників.

Добута вами з ризиком для життя важлива оперативна інформація, незаперечні докази участі збройних сил Російської Федерації та її спецслужб проти України, активні та цілеспрямовані спеціальні заходи крок за кроком наближають нашу перемогу та мир на українській землі.

Вшановуючи військових розвідників, схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-розвідників, які віддали за нашу свободу найдорожче – своє життя. Серед них Герой України генерал-майор Максим Шаповал. Їхній подвиг і жертовність назавжди залишиться в пам’яті нинішнього та прийдешніх поколінь. Вічна їм слава!

Глибока шана ветеранам воєнної розвідки, які передають свій багатий життєвий та безцінний бойовий досвід молодому поколінню!

Дорогі друзі, переконаний, що ваш високий професіоналізм, патріотизм та безмежна любов і відданість Вітчизні є запорукою нашої спільної перемоги.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, витримки, мужності та вдачі під час виконання розвідувальних завдань і завжди повертатися живими, а вашим родинам – сімейного тепла, затишку та добробуту.

Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!

Секретар Ради національної безпеки
і оборони України Олексій ДАНІЛОВ