Повідомлення

Воєнна розвідка України постійно стежить за дотриманням умов припинення вогню з боку російських окупаційних військ

28 листопада 2021 року
За оцінкою воєнної розвідки України, противник може використати матеріали, які опубліковані українськими журналістами в соціальних мережах для остаточного зриву домовленостей про припинення вогню

Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських домовленостей, не застосовують засоби ураження калібром понад 100 мм та відкривають вогонь виключно у відповідь у випадках, коли дії російських окупаційних військ створюють загрозу для життя і здоров’я українських воїнів та мирних громадян. Підрозділи Об’єднаних сил тримають ситуацію під контролем та продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Частини та підрозділи воєнної розвідки України ведуть цілодобове спостереження за діями противника та продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської федерації.

Закликаємо громадян України більш виважено ставитися до оприлюднення інформації, яка може призвести до загибелі людей, або ускладнити співпрацю з міжнародними партнерами у сфері оборони.